Buz Devri 3 Fragmanı izle Buz Devri 3 Özeti Film Konusu

2009-07-08 09:12:00
Küçükler kadar büyüklerin de severek izlediği “Buz Devri” serisinin üçüncüsü nihayet vizyonda. Kahramanlarımız bu kez dinozorlarla karşı karşıyalar…

Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler.

Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır.

Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır.

Sid’i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar.

Kocaman, tehlikeli , insan yiyen çiçekler, gözüpek bir gelincik ve Scrat ile Scratiye’nin aşkı için biçilmiş kaftan olabilecek romantik bir arka plan ile çevrili bu yeni diyardaki yer isimleri de şöyledir; Izdırap Ormanı, Felâket Katmanı ve Ölüm Uçurumu.

Gösterim tarihi: 01.07.2009

Yönetmen : Carlos Saldanha

Film Fragmanı izle : trailer ;

1056
0
0
Yorum Yaz